post

Nipple Cream

NIPPLE CREAM <3 tek #Sekretet_e_Natyres
 
Dhimbjet e tmerrshme te majave te gjijve shpeshhere bejne te harrohen edhe dhimbjet e lindjes.
 
Tani me Nipple Cream jepini fund ketyre dhimbjeve dhe ndiejeni percimin e dashurise se nenes te bebi gjate gjidhenies.
 
Nje krem teresisht natyral, qe i jep fund plageve ne majat e gjijve per nenat, por edhe i sigurte e i pershtatshem per bebet, vjen nga Sekretet e Natyres.
Lexo vazhdimin
post

Healthy Hair Cream, Për Flokë të Mëndafshtë!!! <3 <3

Healthy Hair Cream, Për Flokë të Mëndafshtë!!!
Falini flokëve tuaj Jetë, Shkëlqim & Butësi duke i ushqyer maksimalisht me vlerat pafund të,
 Kokosit,
Tea Tree-s,
Farës së Zezë,
Susamit,
Rozmarinës,
Sherebelës,
Lajthisë,
Kastorit etj.
Mjafton shumë pak nga masa e kremit 100% Natyral dhe ju ushqeni maksimalisht Flokët tuaj pa lenë aspak ndjesi vajore dhe pa bëre shplarje të flokëve.
 
Nëpërmjet kësaj formule totalisht autentike të Farmaciste Erionës, jo thjesht ushqeni por ndihmoni për parandalimin e djegieve të flokëve dhe mbroni më mirë flokët tuaj nga rrezet e dëmshme të diellit.
Lexo vazhdimin
post

Healing Cream

Healing Cream

Krem i çdo shtëpie, i cili mundëson mjekimin e plagëve dhe rigjenerimin e plotë të tyre.

Ka veti të theksuara antibakteriale dhe është ideal për parandalimin dhe rigjenerimin e djegieve të lëkurës …

Sekretet e Natyres,
Shendeti Juaj nen Perkedheline e Natyres…

Lexo vazhdimin
post

Ofertë, Beauty Day Cream nga 3 500, vetëm 2 800 Lekë!!!

OFERTE, Beauty Day Cream nga 3 500, vetëm 2 800 Lekë!!!

Hidratoni dhe Ushqeni maksimalisht fytyrën me Përkedhelinë e Vlerave pafund të farave të Rrushit, Shegës, Susamit, Kumbullës, Kajsisë e lules së Livandos & Barbarozës.

Sekretet e Natyrës,
Lëkura Juaj nën Përkëdhelinë e Natyrës…

Shënim: Kjo oferte është e vlefshme vetëm për blerjet në dyqan.

Lexo vazhdimin