Përshendetje të dashur Miq,
Tashmë Përshtypjet Tuaja të cilat na japin Forcë dhe Emocione pafund në rrugëtimin tonë drejt Sekreteve të Natyrës dhe Produkteve 0 Kimikat, do “gdhënden” edhe në librin tonë: “Nën Përkëdhelinë e Përshtypjeve”…

 

Përshtypje & Dëshmi nga Klientët Tanë

caret-down caret-up caret-left caret-right
Raghda

It was a great pleasure to come and visit the beautiful amazing shop of Secrets of Nature, where you feel you are out of this world. Great atmosphere, amazing products and perfect customer service. Everything in the shop is just beautiful.
Good luck and wish you all the successes.
Raghda

 

Fjoralba

pershtypjet-e-cifcitPërshtypjet e Fjoralbës  për Kënanë Kafë tek Sekretet e Natyrës

Tek “Sekretet e Natyrës” gjet kënanë më të mirë për flokët e mij .

Tani ata kanë shumë volum, fortësi dhe shkëlqim.

Ju faleminderit  !

Fjoralba  Cifci

 

 

Aida Hoxhollari "Sekretet e Natyres "

Përshtypjet e Aidës për vajin e Arganit tek Sekretet e Natyrës

Jam shumë e kënaqur nga produktet Bio , kam blerë 4- herë vaj Argani .

Faleminderit  që jeni  !

Aida Hoxhollari

perh-aida-hoxhallari

Ledia Kaleci

Përshtypjet e Ledias

Ku ka më bukur se të kujdesesh për veten . Dhe këtë bukuri e gjejmë më produktet e Sekreteve të Natyrës.Vlerësoj cdo produkt , kështu që kujdesuni dhe ju për veten me produktet e duhura.

Secrets of Nature  “U are The Best “

Ledia Kalecipersh-ledia-kaleci

Anduena Qefalia

Përshtypjet e Anduenës e  cila tashmë është një mike e pandashme e jona!

Ku ka sot vlerësim më të madh  sesa BESIMI!

“SECRETS OF NATURE”- Ph. Eriona janë të besueshëm.

WHAT YOU  SEE

persh-kanadian-instituteIS

WHAT YOU GET

!!!

Përshtypje & Dëshmi nga Klientët Tanë

Florinda !!
Përshtypjet e Florindës për produktet tona Eshtë hera e dytë që un vij dhe përdorë “Sekretet e Natyrës” dmth produktet e saj. Jam ndarë  shumë  e kënaqur , prandaj  kisha dhe një herë të dytë e ndoshta dhe herë të tjera në vazhdim. Përpos faktit  që jam shumë skeptike përsa u përket produkteve  për lëkurën , dhe dua që ata të jenë sa më tepër Bio, besoj se këtu gjeta  vendin dhe cilësinë  e duhur. Faleminderit Florida ! persh-e-florindes
Silvia
Sidorela Brahaj

persh-e-sidoreles

Përshtypjet e Sidorelës

Ka 4-vite që jetoj në Tiranë, e cila më krijoi një problem ose më sakt uji këtu më shkaktoi rënien e flokëve. Një mike e imja më njoftoi për produktet për produktet bimore te Sekretet  e Natyrës. Më sugjeruat vajin e Kastorit, I cili bëri mrekulli me flokët e mij. Pasi ngela e kënaqur me produktin vendosa të marr dicka tjetër që këtë rradhë ti ushqente flokët e mi, “ Brahmi” ishte mrekullia e dytë që I ushen flokët, por edhe u jep një volum që të bën të Dashurohesh me flokët e tu. Pas gjithë atij kërkimi tani kam gjetur zgjidhjen për cdo gjë që ka të bëj dhe kozmetikën dhe kujdesin shëndetësor, duke e përmbledhur vetëm në një frazë  “ Sekretet e Natyrës”.

Faleminderit !

Sidorela Brahaj

Aida Kurti

 

prsh-aida-kurti

Përshtypjet e Aidës

Gjithmonë kam pasur problem me lëkurën e fytyrës gjatë stinës së dimrit , më acaroheshte shumë dhe cfarëdolojë kremi që përdorja nuk më bënrë efekt. Derisa një mikja ime më sugjeroi vajin e Kokosit I cili që me herën e parë që e kam përdorur  rash  në “ dashuri’ me të. Eshtë një vaj fantastik për lëkurën dhe jo vetëm, pasi më ka zgjidhur dhe problem të tjera si psh: rënien e qerpikëve dhe stimulimine daljes së tyre si dhe parandalimin e mykut në lëkurë. Përvec kokosit kam përdorur dhe produkte të tjera si : shafranin , vajin e shegës , Brahmin dhe sigurishtë nuk kishte sesi mos të mbetesha e kenaqur nga këto mrekulli që vetëm ju Sekretet e Natyrës  I ofroni.

Ju falenderoj përzemërsisht !

Aida Kurti

Marsela Murra

Tashmë nuk është më  Sekret … ajo e zbuloi ….

Pasi  kam provuar vajin  e Arganit  për fytyrën dhe flokët nuk më është dashur asnjë produkt tjetër. Pasi është perfekt për një lëkurë të gjallë dhe flokë të mrekullueshëm, plotë shkëlqim dhe butësi.

Gooooo gooooo   “ Sekretet e Natyrës”

Marsela  Murra