post

Ofertë!!! Vaji i Farave të Rrushit !!!! Nxitoni…

Super Oferte!!!

Vaji i Farave te Rrushit , Oneva 100% Pure, Cold Pressed dhe me ISO22000, vjen ne Oferte fiks ne kohen duhur…

Ne stinen e ftohte kur imuniteti dhe metabolizmi juaj eshte dobesuar, fuqizohuni me Vajin e Rrushit…

Oferta zgjat deri te Dielen!!! Porosisni Online nese smund te na vizitoni.

Sipas disa studimeve te bazuara ne rezultate eksperimentesh nga  Instituti Kombëtar i  Shëndetit (NIH), konkluzionet ishin mese te qarta!!!… Lexo vazhdimin

post

Super Ofertë !!!

 

Vaji i Farave te Fikut është me cilësinë më të lartë, i cili përfitohet  nëpërmjet metodës me presim të ftohtë të farave të fikut dhe i çertifikuar me ISO 22000. Vaji i Farave të Fikut  përmban 40%  Omega-3, 30% Omega-6 dhe 17% e Omega-9, përmbajtje kjo që nuk është  parë edhe tek peshku.  Ky vaj është i njohur si burimi më i pasur i vitaminës D.… Lexo vazhdimin

post

Argani, i ben rrudhat te tmerrohen nga ju

A e dini se kur thahet lëkura përshpejtohet  PLAKJA deri në  70% !??

Mos lejoni që këto ditë të ftohta dimri ta plakin fytyrën tuaj dhe që Butësinë e saj ta shndërrojnë në Ashpërsi !

Zgjidhja eshte : Vaji  tonë original të Arganit  i marrë ekskluzivisht nga fermat e Marokut !!

<3     Na kontaktoni në Inbox për ta përfituar Arganin me Oferte nga 2500 për vetëm  1990 Lekë <3

ARGANI  – Çelësi i Bukurisë Tuaj

Vaji i arganit është antioksidant, përmban vitamina C dhe E, të cilat e bëjnë lëkurën më të shëndetshme dhe më të bukur.… Lexo vazhdimin

post

Oferta Pafund gjatë Ramazanit

Në këtë muaj plot mirësi dhe begati #Sekretet_e_Natyres sjell për ju OFERTA Pafund

Na vizitoni ne dyqanin tonë tek sheshi Wilson dhe përfitoni Oferta të shumta

Kujdesuni për Shëndetin dhe Bukurinë Tuaj me #Sekretet_e_Natyres
Agjerim të mbarë dhe sa me shumë vepra të mira 
Ju mirepresim !
Lexo vazhdimin
post

Oferta – Vaji i Arrës vetëm 1000 lekë

Sezoni po afron…
Vaji i ARRES, ushqyesi ideal i TRURIT !!!
 
Sekretet e Natyres sjell per ju vajin e arres me Cilesine Premium, Presuar ne te Ftohte dhe standartizuar me ISO 22000 dhe 100% Pure, i paholluar ne vajra te tjere.
Mjafton vetem 1 luge kafe ne dite dhe ju perfitoni vlerat pafund te arres:
 
1. Ushqimi i trurit: Acidet yndyrore omega-3, që gjenden me shumicë tek arrat zhvillojnë trurin, përmirësojnë kujtesën dhe procese të tjera.
Lexo vazhdimin